| Номер виробника : | AD5307BRUZ-REEL7 | Статус RoHs : | Без свинцю / RoHS відповідність |
|---|---|---|---|
| Виробник / марка : | ADI (Analog Devices, Inc.) | Стан запасу : | 5001 pcs Stock |
| Опис : | IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16TSSOP | Корабель від : | Гонконг |
| Технічні таблиці : | Шлях відвантаження : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Деталі | AD5307BRUZ-REEL7 |
|---|---|
| Виробник | |
| Опис | IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16TSSOP |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Без свинцю / RoHS відповідність |
| Кількість доступних | 5001 pcs |
| Технічні таблиці | |
| Напруга - Постачання, цифрові | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Напруга - Постачання, аналогові | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Пакет пристрою постачальника | 16-TSSOP |
| Врегулювання часу | 8µs |
| Серія | - |
| Тип посилання | External |
| Упаковка | Tape & Reel (TR) |
| Пакет / Корпус | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Тип виводу | Voltage - Buffered |
| Робоча температура | -40°C ~ 105°C |
| Кількість цифрових перетворювачів | 4 |
| Кількість бітів | 8 |
| Тип монтажу | Surface Mount |
| Рівень чутливості вологи (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Статус безкоштовного статусу / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.15, ±0.02 |
| Диференціальний вихід | No |
| Детальний опис | 8 Bit Digital to Analog Converter 4 16-TSSOP |
| Інтерфейс даних | SPI, DSP |
| Номер базової частини | AD5307 |
| Архітектура | String DAC |








IC DAC 8BIT OCTAL W/BUFF 16TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16TSSOP

IC DAC 8BIT OCTAL W/BUFF 16TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16TSSOP

IC DAC 8BIT 2.5V OCTAL 16-TSSOP

IC DAC 8BIT OCTAL W/BUFF 16TSSOP

IC DAC 8BIT OCTAL W/BUFF 16TSSOP
IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16-TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16TSSOP